Aktualna temperatura: 7.937 °C
Jakość powietrza: Bardzo dobra : PM2,5: 11 μg/m3 (44%) PM10: 12 μg/m3

Wyniki wyborów w Grzybowicach

Do rady miasta z naszego okregu weszli:
  • OLICHWER Tomasz Andrzej - 14.44% (1645 głosów)
  • OLEJNICZAK Grzegorz Leonard - 9.92% (1130 głosów)
  • CIEŚLA Alojzy Maciej - 4.14% (472 głosów)
  • MARKISCH Sebastian Ryszard - 9.31% (1061 głosów)
  • WIENCHOR Joachim - 5.20% (593 głosów)
  • BIENIEK Janusz Józef - 5.03% (573 głosów)
Liczba wyborców uprawnionych do głosowana 1775
Liczba wyborców, którym wydano karty do głosowania 836
Frekwencja 47,1%

Wybory Prezydenta Miasta Zabrze

L.P. Nazwisko i Imiona Wiek Nazwa komitetu Głosy
1 BORÓWKA Borys Aleksander 45 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Prawo i Sprawiedliwość 105
2 DYNAK Mirosław Stanisław 58 KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI 24
3 KOWALKOWSKI Łukasz 33 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 19
4 KUDZIA Adam Marian 27 KOMITET WYBORCZY „ZABRZE DLA KAŻDEGO” 19
5 MALANOWSKI Krzysztof Grzegorz 59 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH SPOŁECZNY DLA ZABRZA - 2018 11
6 MAŃKA-SZULIK Małgorzata Maria 63 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY MAŃKI - SZULIK 379
7 RUPNIEWSKA Agnieszka Małgorzata 32 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 173
8 ŻBIKOWSKI Kamil Piotr 32 KOMITET WYBORCZY LEPSZE ZABRZE 106

Wybory do rady miasta

Lista nr 4 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Głosy
1 OLICHWER Tomasz Andrzej 54 106
2 SZYMAŃSKA Wioletta 41 32
3 OLEJNICZAK Grzegorz Leonard 38 32
4 CIEŚLA Alojzy Maciej 54 18
5 KOCIMSKA Ewa Anna 54 5
6 ORZECHOWSKI Łukasz Piotr 38 1
7 ŁYSAKOWSKA-WARZECHA Zofia Halina54 0
8 SCZEPONIK Rafał Michał 34 7
Razem głosów na liste:201

Lista nr 5 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Głosy
1 PAWLIK Marek Andrzej 55 6
2 STADNIKIEWICZ Andrzej Dariusz 49 1
3 MATUSZ Andrzej Antoni 58 3
4 LEMPART Beata Agata 35 4
5 GANDOR Joachim Tadeusz 60 0
6 GÓRNY Angelika 26 1
7 MATUSIAK Grzegorz Robert 53 3
8 GARUS Anna Kornelia 24 1
Razem głosów na liste:19

Lista nr 8 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Głosy
1 KLUCEWICZ-KUBICKA Barbara 39 29
2 BRAUN Krzysztof Piotr 47 2
3 ŁEBEK Grzegorz Arnold 33 1
4 KACPRZYK Ewa Barbara 36 8
5 ŁADA Lidia Gertruda 66 1
6 KRAJEWSKI Adam 37 3
Razem głosów na liste:55

Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Głosy
1 MARKISCH Sebastian Ryszard 39 68
2 ROPIAK Krzysztof Adrian 30 16
3 FORMOWICZ Magdalena 33 10
4 BŁAŻEJOWSKI Dylan Jerzy 21 14
5 WARMUZ Henryk Grzegorz 58 1
6 WATOŁA Izabela Małgorzata 45 8
7 PŁACHTA Teresa 61 9
8 ZAJĄC Ryszard Grzegorz 49 13
Razem głosów na liste:139

Lista nr 18 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY MAŃKI - SZULIK

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Głosy
1 WIENCHOR Joachim 59 27
2 DZIÓBA Katarzyna Barbara 55 123
3 BIENIEK Janusz Józef 51 161
4 SOWA Barbara Urszula 68 7
5 BURDYSZEK Monika Maria 62 10
6 KUMALSKI Ryszard 59 2
7 KAMIENIAK Miłosz Czesław 31 5
8 SZAŁAS Roman Przemysław 34 23
Razem głosów na liste:358

Lista nr 19 - KOMITET WYBORCZY LEPSZE ZABRZEK

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Głosy
1 SZCZERBA Marcin Tomasz 27 13
2 ŚLIWA Maciej Radosław 49 24
3 JURKIEWICZ Lucyna 54 4
4 GRUSZKA Zawisza Radosław 35 1
5 WOŹNIAK-ORZECHOWSKA Edyta Ewa 37 1
6 SKOLMOWSKI Adam Henryk 30 0
7 SZUMILAK Ewa Katarzyna 36 3
8 JURECZEK Michał Józef 26 0
Razem głosów na liste:46

Lista nr 20 - KOMITET WYBORCZY „ZABRZE DLA KAŻDEGO”

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Głosy
1 GÓRSKI Cyprian Kamil 35 5
2 ZAMARLIK Jakub Jan 25 0
3 ŻYGAŁO Anna Katarzyna 18 3
4 WOLIŃSKI Damian Łukasz 25 1
5 BUGAJ Kamila Iwona 22 2
Razem głosów na liste:11

Lista nr 21 - KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Głosy
1 WYSOCKA Krystyna Teresa 70 3
2 JARASZ Barbara 67 2
3 MIELNIK Przemysław Kamil 30 1
4 MYL Kamil Adrian 27 5
5 BYCZEWSKA Beata Elżbieta 44 1
6 ŁUCZYC Roman Jan 55 0
7 JAŚKIEWICZ Sabina Aneta 41 0
8 SZARANIEC Michał 33 0
Razem głosów na liste:12

Lista nr 22 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH SPOŁECZNY DLA ZABRZA - 2018

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Głosy
1 KNAŚ Aurelia 52 1
2 KONIECZNA Justyna Iwona 37 0
3 WĘGLIŃSKI Damian Andrzej 29 0
4 GAJ Renata Maria 48 3
5 WIĄCEK Łukasz Paweł 25 0
6 MALANOWSKA Sandra Barbara 31 2
7 WRÓBLEWSKI Kamil Rafał 27 0
8 NIERADKO Franciszek 69 8
Razem głosów na liste:10

Budowa kościoła: kronika

Aktualności

16.10.2018
15 października 2018r. Pani Prezydent Małgorzata Mańka-Szulik podpisała umowę na budowę sali gimnastycznej w Grzybowicach....
26.08.2018
Po wielu latach oczekiwania w końcu rusza budowa nowej sali gimnastycznej w naszej szkole w Grzybowicach. W ostatnim czasie...
18.05.2017
Rada Dzielnicy Grzybowice. Od wtorku 16.05.2017r. oficjalnie zaczęła działać nowa Rada Dzielnicy Grzybowice w kadencji...
04.05.2017
Bocian już przyleciał do gniazda. http://grzybowice.pl/srodowisko/bociany/zdjecia/
Zobacz wiecej...

Najnowsze filmy

Zobacz wiecej...

W kościele

Zobacz więcej...
  • Znalazłeś błąd na tej stronie ?
  • Masz uwagi dotyczące działania strony ?
  • Masz pomysły na strone grzybowic ?
  • Chciałbyś dodać informacje na strone grzybowic ?
Zgłoś to administratorowi strony za pomocą poniżeszego formularza

E-mail: lub inne dane kontaktowe:
Wpisz tekst: qm w tym polu -->