Aktualności

Strona:
29.09.2017 autor: ATom

We wtorek ( 26.09.2017 ) w remizie OSP Grzybowice odbyło się spotkanie Prezydent Miasta Zabrze, pani Małgorzaty Mańki-Szulik z radnymi Rady Dzielnicy Grzybowice. W spotkaniu wzięli również udział radny miasta Zabrze pan Janusz Bieniek, były radny miejski pan Gerd Piernikarczyk oraz dyrektor szkoły pan Marek Żywiołek.

Pani Prezydent przyjechała na zaproszenie radnych, aby porozmawiać na temat budowy sali gimnastycznej. Podczas spotkania odbył się spacer po przedszkolu i po szkole. Rada została zapewniona, że przygotowania do budowy sali są już mocno posunięte do przodu, a jest to zawsze najtrudniejszy etap budowy. Pani Prezydent przedstawiła swoją wizję daleko idącej modernizacji całego kompleksu szkolno-przedszkolnego zapewniając jednocześnie, że sprawą priorytetową jest budowa sali gimnastycznej, która rozpocznie się na wiosnę przyszłego roku.Na spotkaniu było widać wielkie zaangażowanie włodarza naszego miasta w sprawy dzielnicy.


Co warto podkreślić, nasza szkoła podstawowa aktualnie zajmuje 6 miejsce z 33 w rankingu najlepszych zabrzańskich szkół podstawowych. Ranking szkół powstał na podstawie tego, jaki średni wynik osiągnęli ich uczniowie na ostatnim sprawdzianie szóstoklasisty z języka polskiego i matematyki.


18.05.2017 autor: ATom

Rada Dzielnicy Grzybowice.
Od wtorku 16.05.2017r. oficjalnie zaczęła działać nowa Rada Dzielnicy Grzybowice w kadencji 2017-2021.
W sali sesyjnej Rady Miasta Zabrze zostały wręczone nowym radnym nominacje na Radnego Dzielnicy Grzybowice oraz odbyły się wybory do władz Rady.

TERESA WALĘDZIK - Przewodnicząca Rady
JUSTYNA MACIEJEWSKA - Z-ca Przewodniczacego Rady
ADAM TOMANEK - Przewodniczacy Zarządu
GRZEGORZ VORREITER - Z-ca Przewodniczacego Zarządu
DAGMARA NIETSCH - Sekretarz
MAŁGORZATA SZLENK - Skarbnik

Pozostali radni:
ŻANETA MYŚLIWIEC-POCICA
ROBERT SZEJA
PATRYCJA GALLUS
DANUTA KOZŁOWSKA
URSZULA MICZKA
ANNA WOLANY
ANDRZEJ PSZOWSKI
DAMIAN POGORZALEK
RYSZARD JANKOWSKI


10.01.2017 autor: ATom

5 Stycznia 2017 r. Rada Dzielnicy podsumowała swoja kadencję 2013-2017. Wspominano interwencje, inicjatywy oraz zorganizowane imprezy. Przy tej okazji wręczono radnym pamiętkowe tabliczki z podziękowaniami za ich społeczną pracę.


07.01.2017 autor: ATom

W nocy z 6 na 7 stycznia 2017 było bardzo zimno. o godzinie 8.00 7 stycznia odnotowano temperaturę -24.75 °C w Grzybowicach. Natępne dni też mają być zimnę.


Strona:
  • Znalazłeś błąd na tej stronie ?
  • Masz uwagi dotyczące działania strony ?
  • Masz pomysły na strone grzybowic ?
  • Chciałbyś dodać informacje na strone grzybowic ?
Zgłoś to administratorowi strony za pomocą poniżeszego formularza

E-mail: lub inne dane kontaktowe:
Wpisz tekst: 9l w tym polu -->