Aktualna temperatura: 11.375 °C Jakość powietrza: Szczecinska 28: Bardzo dobra 2 μg/m3 (8 %)

Aktualności wiecej

15 kolejka ligi AKS/ G.GLIWICE - G.GRZYBOWICE 3 - 4
2005-05-23, Redakcja Sportowa
Dnia 15-05-05 o godz 17:30 odbył się mecz GLOKOR GLIWICE - GLOKOR GRZYBOWICE.Początek meczu jak zawsze dość spokojny i wiele akcji przeprowadzonych przez obydwa zespoły.Dużo sytuacji nie wykorzystanych.Dłuższy czas utrzymuje się wynik 0-0.Z biegiem czasu mecz staje się zacięty i jest dużo walki o piłkę.Wkońcu pada gol po ładnym strzale P.Łabuś[G.Gliwice] i jest 1-0.Wszystko wskazywało że chyba taki wynik utrzyma się do końca połowy.Gdy bramkarz Gliwic chciał złapać piłkę do rąk podbiegł do niego zawodnik Grzybowic W.Loch i wybił mu piłkę z rąk strzelając bramkę na 1-1.Pod koniec pierwszej połowy drużyna Grzybowic gra przez jakiś czas w osłabieniu bez jednego zawodnika co wykorzystuje drużyna Gliwic strzelając dwie bramki Z.Hudy/P.Szczepek [G.Gliwice].Jest 3-1.Druga połowa rozpoczyna się dość nerwowo i całe 45 minut tej połowy są nerwy i walka o piłkę.Grzybowice przeprowadziły w ciągu małego odstępu czasu dwie kontry i doprowadziło do wyniku 3-3. Raz jedna drużyna miała przewagę raz druga ,ogólnie mecz mógł się podobać bo wszystko mogło się zdarzyć na boisku .Znów drugi mecz drużyna Gliwic przegrała różnicą jednej bramki.OSTATECZNY WYNIK MECZU GLOKOR GLIWICE-GLOKOR GRZYBOWICE 3 - 4. Bramki:G.Grzybowice W.Loch 3/A.Modrzejewski 1/ G.Gliwice P.Łabuś/Z.Hudy/P.Szczepek/ ZDJĘCIA Z MECZU WYKONAŁ RADZIECKI SATELITA KOSMICZNY NA ZLECENIE KLUBU[to oczywiście żarcik hehe]