Aktualna temperatura: 0 °C Jakość powietrza: AQI: Dobra 84

2007

Wybory 2007

Wybory do SEJMU

3 komitety które dostały najwięcej głosów

 

1 KW Platforma Obywatelska RP
377
2 KW Prawo i Sprawiedliwość
196
3 KW LiD
77

5 Kandydatów którzy dostali najwięcej głosów

 

1 SEKUŁA Mirosław KW PO RP
144
2 RELIGA Zbigniew Eugeniusz KW PiS
129
3 GAŁAŻEWSKI Andrzej Józef KW PO RP
56
4 ZUMILAS Krystyna Maria KW PO RP
52
5 MOŚ Adam KW PO RP
49

 


Rozliczenia kart do głosowania

1
Liczba wyborców  uprawniomnych do głosowania 1679
2 Komisja otrymała kart do głosowania
1250
3 Liczba wyborców, którym wydano karty do głosowania
714
4 Nie wykorystano kart do głosowania
536

 

Ustalenie wyników głosowania

1 Liczba kart wyjętych z urny
714
2 Liczba kart nieważnych
0
3 Liczba kart ważnych
714
4 Liczba głosów nieważnych
14
5 Liczba głosów ważnych
700

 

Lista nr 2 - Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy


5 PŁACZEK Marcin 1
6 KOSZOWSI Piotr Bogdan
1
12 Mika Adam Wojciech
1
14 PŁACHECKI krzysztof
1
   Razem  4

 

Lista nr 3 -KW LPR

1 SŁAWSKI Sławomir Michał
4
4 ŻEBROWSKI Michał 2
6 SCZEPAŃSKA Danuta Teresa
1
11 BRYK Sławomir Mariusz
1
14 CICHOŃ Stefania Augustyna
1
   Razem  9

 

Lista nr 6 - KW Prawo i Sprawiedliwość

1 RELIGA Zbigniew Eugeniusz 129
3 JĘDRYCH Jędrzej
11
4 CHŁOPEK Aleksander Antoni
1
5 Wita Tadeusz Antoni
35
6 ŚWIETLICKI Jacek
1
7 BURDZIAK Józef
4
9 Wygoda Zbigniew
1
10 PABIS Jerzy Bogusław
3
11 SOKÓŁ-RACHWALSKA Aleksandra Irena
2
14 BUBICKA Zofia Marta
2
16 ADAMSKI Cezary
2
17 LACH Ryszard Tadeusz
1
18 PTAK Jerzy 1
20 DITTRICH Grzegorz
3
   Razem  196

 

Lista nr 8 - KW Platforma Obywatelska RP

1 GAŁAŻEWSKI Andrzej Józef 56
2 SZUMILAS Krystyna Maria
52
3 SEKUŁA Mirosław
 144
4 GŁOGOWSKI Tomasz Marian
15
6 MAMOK Tadeusz Sylwester
13
7 KAŹIMIERCZAK Jan Piotr
3
8 KARDZASZ Piotr
4
9 DĄBROWSKA Jolanta
8
10 MOŚ Adam
49
11 KRÓL Janusz Zbigniew
4
12
RYCHLIK-NAWRAT Jolanta Urszula
8
14 SZCZECHOWSKI Krzystof Andrzej
2
15 STĘPIEŃ Joanna
5
17 MICHALIK Grzegorz Jan
3
18 MOGIELNICKI Edmund Józef
1
19 DOROŻYŃSKA Agnieszka Beata
7
20 BĄBKA Tomasz
4
   Razem  377

 

Lista nr 10 - KW PSL

1 WILK Zygmund
8
2 WIĘCKOWSKA Ewa Małgorata
9
3 GRYC Jan
3
4 BREHMER Dietmar Paweł
3
6 POLOCZEK Mariusz Krzysztof
2
11 ŚLIWOWSKA Maria Zofia
1
15 JURANEK Grzegorz Zbigniew
1
20 POSTOLSKI Eugeniusz Antoni 6
   Razem  33

 

Lista nr 15 - KW Samoobrona RP

1 GWÓŹDZ Rafał Mark 1
2 WYSOCKA Krystyna Teresa
2
13 MODRZEJEWSKI Grzegorz Andrzej
1
   Razem  4

 

Lista nr 20 - KW LiD

1 MARTYNIUK Wacław Andrzej
19
2 CHWILUK Andrzej
3
3 CZUBAK Jan Kazimierz
1
4 KUBICA Jóżef Jerzy
14
5 WIDUCH Marek Damien
5
6 CHOJNACKI Jan
12
7 MICHALSKA Jadwig Aniela 7
8 Czajkowski Waldemar Kazimierz
1
10 WAWER Stefania Paulina
1
11 KRÓL Adrian Marian
1
13
STRASZAK Bartosz Jan
2
14 KRUCZKOWSKI  Rafał Franciszek
4
17 PAZDAN Ewelina
1
19 KOMOR Artur Jerzy
3
20 WIECZOREK Paweł Józef  
3
   Razem  77

 

Wybory do Senatu

 

1 KOWOLIK Stanisław Karol
212
2 MACHULSKA Celylia Zofia
127
3 MARKOWSKI Jerzy
116
4 MISIOŁEK Andrzej
292
   Razem  1107